Галерея виконаних робіт

Портфоліо моїх досягнень

«Як би не було організовано виробництво на вашій свинофермі, дуже важливо, щоб тварини могли виразити свій генетичний потенціал».

Утримання свиноматок на заплідненні

Устаткування індивідуального утримання свиноматок на заплідненні. Системи автоматичного напоювання свиноматок. Індивідуальні дозатори. Чавунна ґратчаста підлога позаду свиноматок - чистота та відмінна гігієна для ваших репродукторів.

Утримання поросних свиноматок

Групове та індивідуальне утримання поросних свиноматок. Системи автоматичного водопоїння. Станції для групового утримання. Автоматичні дозатори для годування свиноматок з чіпами.

Утримання свиноматок на опоросі

Класичне обладнання для опоросу свиноматок. Устаткування для опоросу з ліфтом для свиноматки. Устаткування для опоросу свиноматки з вигульним вмістом. Усього 12 видів устаткування для опоросу.

Утримання поросят на дорощуванні

Високоміцна пластикова підлога для поросят. Суцільні ПВХ перегородки, товщиною 35 та 40 мм. Годівниці, поїлки - в асортименті.

Утримання свиней на відгодівлі

Високоміцні монолітні перегородки ПВХ, завтовшки 50 мм. Годівниці, поїлки - в асортименті. Системи охолодження (літо) та підігріву повітря (зима).

Годівля

Ланцюг-шайбовий транспортер, гнучкий шнек. Оцинковані бункери високої якості з відмінною сипкістю корму. Блоки автоматичного керування кормороздачею.

Системи вентиляції свинокомплексів

Нижня подача та нижнє викачування повітря з боксами для підготовки повітря, система ЕКЗАТОП - на сьогоднішній день є найбільш адаптованою до нашої кліматичної зони. А також інші класичні системи вентиляції свинокомплексів.

Будівництво свинокомплексів

Розробка планів будівництва та реконструкцій свинокомплексів. Постачання повного комплекту обладнання для свинокомплексів. Технічний супровід проекту від початку до введення в експлуатацію.

У Вас є проект створення чи реконструкції свинокомплексу?

Я зможу Вам допомогти його розробити, скласти циклограму господарства, створити план нового будівництва чи реконструкції, а також підготувати кошторисну документацію на обладнання.
Натискаючи на кнопку «Подати запит», ви даєте згоду на обробку даних і погоджуєтеся з політикою конфіденційності
Made on
Tilda